A Dacia tudásbázis
Fórumok
A Dacia tudásbázis :: Fórumok :: Általános eszmecsere - Új téma indítása elõtt nézz körül! :: Tuning

<< Előző téma | Következő téma >>
Egy tuning Logan születése
Moderátorok: Indy, hobby2, willmenn, kekek
Szerző Üzenet
Indy
2007 május 09 szerda - 11:28:00
root - ex_1.4 MPI Laureate - Scénic 1.6 16v

Regisztrált tag #2
Regisztrált: 2005 augusztus 29 hétfő - 21:20:14

Üzenetek: 9796
Pro Street fóruma.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
pro street
2007 május 10 csütörtök - 00:56:43
Vendég

elso sorba szeretnem megkoszonni INDYNEK hogy megengedte hogy bemutassam ennek a LOGAN-nak az atalakitasait.szeretnek elnezest kerni a hejtelen irasom miat amibe bele segit a bilentyuzet is!
szeretnem elmondani hogy ez a LOGAN nem az en tulajdonom hanem egy nagyon jo baratomme!en inkabb ugymond logan rajongo vagyok!
a tulajdonosrol csak annyit szeretnek elmeselni hogy annak elenere hogy bmw bontoja van megis ugy dontott hogy a felesegenek vasarolt loganjat alakitja at! nem mintha nem tetszet ahogy kineza az elso esztetikai beavatkozas utan hanem azert mert o ugy erezte hogy ennyi nem eleg!!!!!!!!
ahoz hogy ez a logan elnyerje minnel tobb ember figyelmet (meg azoket is akik utaljak es rondanak tartjak a logant!)a tulajdonos ugy hatarozta hogy teljes kulso belso atalakitason fog atmenni ez a csoda logan!es a hab a tortan a renault clio rs 180 loeros motra lesz ami majd ertelmet ad ennek a nagy ceconak!
megprobalom minnel bovebben es erthetoen elmeselni az egesz fojamatot es megfeleloo kep linkelesekkel alatamasztani az elmondottakat!
a kovetkzo linken lathatjak az elso atalakitas esedmenyeit es az uj kiindulo pontjat!! Klikk!

remelem erdekes dolgokat es fantaziaserkento otleteket fogtok latni!
es ha vallami kerdesetek van szivesen valaszolok!en sajnos csak eszaka erek a gep kozelebe de ennek elenere fojamatosan fogom vezetni ezt a forumot!
Vissza az elejére
Indy
2007 május 10 csütörtök - 08:39:30

Regisztrált tag #2

Nekem leginkább a Clio RS motor mozgatta meg a fantáziámat. Váltó milyen lesz bele?

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
carlieapa
2007 május 10 csütörtök - 08:59:43

Regisztrált tag #233
Regisztrált: 2006 április 09 vasárnap - 17:32:20

Üzenetek: 1098
Helló! A hátsó szárny rögzítése a csomi fedél szélénél valósult meg? Furva? Ragasztva? Csavarral szorítva?

Képeim
Vissza az elejére
dhrbikes
2007 május 10 csütörtök - 09:45:49
dhrbikes

Regisztrált tag #16
Regisztrált: 2005 szeptember 06 kedd - 13:21:12

Üzenetek: 1182
Én elõször féket tuningolok majd....

Vissza az elejére
Sheme
2007 május 10 csütörtök - 16:50:41

Regisztrált tag #80
Regisztrált: 2005 október 15 szombat - 19:28:16

Üzenetek: 1147
dhrbikes írta ...

A hátsó dobféket ki lehet cserélni tárcsára? Van egy sanda gyanúm, hogy nyet.

Egyébként elõre milyen belsõ hűtésű tárcsák rakhatók? Brembo gyártmányt érdemes feltenni? Újra kell vizsgáztatni a szekeret? Akinek falábgátlója van, azt újból be kell állíttatni? <---nem értek hozzá, bocs, ha zöldséget kérdeztem.

Az az RS motor, az pont passzol a motortérbe?

A nagyobb hűtõ is belemegy?

Mi lesz a leömlõkkel?

Ugyan ott van a leömlõk nyaka, ahol a Loganban becsatlakozik a kipufogó rendszer elejébe?

Ki kell cserélni az elsõ féltengelyeket? Vagy a gyári bírja a "kiképzést"?

Nem néztem meg, ezért nem is tudom, hogy a féltengelyek vízszintesek, vagy mint a "Classic-"on szögben állnak? Kell - érdemes? - ültetni a szekeret? (Ismerve a hazai útviszonyokat.)

Hány fokozatú a Clio RS váltója? 5-6? Fogyasztás? Végsebestyén?

Kinél, hol, mennyiért kell újravizsgáztatni a szekeret?

Huhh, most látom, ask-flood-ot csináltam, remélem dear Adminunk nem törli a kérdés-özönt.

A Logan nem presztízsautó: egyszerűen feleslegesnek tartok ugyan azokért az alkatrészekért 2-3x annyi pénzt költeni.

Mielőtt átveszed az új autód, pár apróságot talán nem ártana ellenőrizned. Katt ide!
Vissza az elejére
pro street
2007 május 12 szombat - 17:40:45
Vendég

carlieapa írta ...
Helló! A hátsó szárny rögzítése a csomi fedél szélénél valósult meg? Furva? Ragasztva? Csavarral szorítva?

hello!huha!latom eleg nagy az erdeklodes aminek nagyon orulok!bocs hogy eddig nem valaszoltam a kerdeseitekre de pot rally van a varosba es nem tudtam kihagyni!
a valas a kerdesedre hogy fel van csavarozva 3 csavarral oldalanken mivel eleg nagy a szel terhelese,es a jukak korul be van silozva hogy ne rozsdazon!
Vissza az elejére
pro street
2007 május 12 szombat - 18:19:07
Vendég

Sheme írta ...
dhrbikes írta ...

A hátsó dobféket ki lehet cserélni tárcsára? Van egy sanda gyanúm, hogy nyet.

Egyébként elõre milyen belsõ hűtésű tárcsák rakhatók? Brembo gyártmányt érdemes feltenni? Újra kell vizsgáztatni a szekeret? Akinek falábgátlója van, azt újból be kell állíttatni? <---nem értek hozzá, bocs, ha zöldséget kérdeztem.

Az az RS motor, az pont passzol a motortérbe?

A nagyobb hűtõ is belemegy?

Mi lesz a leömlõkkel?

Ugyan ott van a leömlõk nyaka, ahol a Loganban becsatlakozik a kipufogó rendszer elejébe?

Ki kell cserélni az elsõ féltengelyeket? Vagy a gyári bírja a "kiképzést"?

Nem néztem meg, ezért nem is tudom, hogy a féltengelyek vízszintesek, vagy mint a "Classic-"on szögben állnak? Kell - érdemes? - ültetni a szekeret? (Ismerve a hazai útviszonyokat.)

Hány fokozatú a Clio RS váltója? 5-6? Fogyasztás? Végsebestyén?

Kinél, hol, mennyiért kell újravizsgáztatni a szekeret?

Huhh, most látom, ask-flood-ot csináltam, remélem dear Adminunk nem törli a kérdés-özönt.

szia!
a fekekrol eddig csak annyi informancionk van hogy paszol a cliotol ami mar biztos hutott tarcsaju!
a clionak hatul tarcsaja van de meg nem tudom mijen mertekbe lehet atpakoni!
a motrot azt megneztuk figyelmesen es perfect paszol a kaszniba valtostol az elso hiddal egyut feltengelyekkel,fekekkel komplect
a leomlokel es a hutovel ha maskep nem sikerul elrendezni csnaltatunk rendelesre egy hutot,es a leomloket osszehozzuk valahogy
az auto mar kapot egy ultetest 4 cm-rel alacsonyabban all.
a izsgaztatasal nem vagyok temaba mivel nem magyarorszagon elek!
hamarosan tesze ujra kepeket a az elso lepesekkel az atalakitassal!

Vissza az elejére
hunior
2007 június 06 szerda - 12:15:46

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2006 január 28 szombat - 17:15:34

Üzenetek: 36
en a loganclub.ron is tag vagyok, akkor mar lehetseges, h talalkoztunk. Gratulalok a tutuhoz, tartsuk a kapcsolatot a tovabbiakban is ket fronton. Udv

A legjobb tet a LOGAN....mert tutinyero.
Vissza az elejére
pro street
2007 június 22 péntek - 22:28:10
Vendég

hellosztok!sajnos nem volt idom es lehetosegem hogy feltoltsem ide a kepeket amit a munkalatok kozbe keszitettem!az auto kulsoleg befejeztuk iuliusba alunk neki a belsoternek!a mult hetvegen megnyertuk ezzel a logannal a legszebb kulsot es a legszebb roman dijat,ugyhogy mondhatom hogy meg vagyunk elegedve a ket nagydijjal.kepeket lathatok a kovetkezo linken: Klikk!
[ Módosítva 2007 jún 22 p, 22:29 ]
Vissza az elejére
sattila
2007 június 23 szombat - 11:29:25
sattila

Regisztrált tag #344
Regisztrált: 2006 augusztus 22 kedd - 11:56:05

Üzenetek: 369
needs a password and user name... Nektek nem?

ex: 1,4 MPi Laureate volt, 92000 km-ig
Volvo V70 I TDi Black
VW Sharan 1,9TDI
Volvo S80 TDI
BMW E39 525D
Citroen Evasion 2,0HDI
Volvo V70R AWD
Volvo V70 TDI

most: Logan MCV 0,9TCe
Vissza az elejére
jazso
2007 június 23 szombat - 12:44:03
Vendég

sattila írta ...
needs a password and user name... Nektek nem?

DEDE
Vissza az elejére
macilka
2007 június 23 szombat - 13:30:40
Laureate 1.4 MPI torreádor piros.légkondi

Regisztrált tag #189
Regisztrált: 2006 március 06 hétfő - 13:29:58

Üzenetek: 3012
...úgy bizony!
Vissza az elejére
légfék
2007 június 23 szombat - 14:05:45
Ambiance 1.4 Torreádorpiros;Renault Espace 1,9 dci Expression

Regisztrált tag #90
Regisztrált: 2005 október 22 szombat - 20:45:07

Üzenetek: 3914
Olvashatatlan.Meg az is benne van,hogy a nyelvet se értjük.Valami közvetlenebb,kezelhetõbb, nézegethetõbb verzió nincsen?Mert szép,hogy gyõztetek,meg minden,de nem tudunk vízuálisan csatlakozni....

Isten nagyon kedvelheti az idiótákat...Másképp mért teremtett volna belőlük ilyen sokat? o
Vissza az elejére
Krogergo
2007 június 26 kedd - 15:37:08
Krogergo

Regisztrált tag #331
Regisztrált: 2006 augusztus 01 kedd - 18:40:26

Üzenetek: 6838
Na akkor megnyugodtam, nem a hozzánemértésem (nem tudom hogy kell írni, majd Huba kijavít ) miatt nem látok egy deka képet sem. PEDIG JÓ LENNE!!!

REKLÁM BETILTVA Aki szeretne továbbra is megtalál MUNKAIDŐBEN itt a klubbon PÜ-ben (adatlapomon Privát üzenet) vagy Messenger-en: Krogergo Medianav Loganos, minden esetben kérek telefonszámot is, írásban nem tudok válaszolni mert tele a PÜ kimenő postaláda. Mindenkit hívni fogok amint időm engedi.
Vissza az elejére
Indy
2007 augusztus 02 csütörtök - 08:20:51

Regisztrált tag #2

Pro street! Hogy állnak a dolgok a tuning RS Logannal? Nagyon leült ez a fórum.

Logan 2.0 BLOGolok
Vissza az elejére
tomek21
2009 március 14 szombat - 20:02:58
Vendég

Sziasztok! Nekem Logan om van!!! elöl 7 hátul 6 cm ültetéssel!!! Féltem az utak minösége miatt de kellemesen csalódtam!! Bár dobál kicsikét de az uttartása negyon frankó lett és közelsem ojan kényelmetlen mint ahogy aszt vártam:D Ezenkivül van fél rémus rendszer a kocsin! a motor szimplán direktszürővel egészitettem ki röktön a szivócsonkra!!! ennek eggytlen hibája az hogy a szivó szonk nincs külön rögzitve a blokkhoz hanem az eredeti légszürő doboza szoritja a hejére!!! de csináltam hozzá egy knzolt ami eszt hejettesiti!! az eredmény remek a szivóhan gyönyörü!!! Imádo a kocsimat!!!:D ámm pluss felni sötétités és belső optikai tuningom van pluss hangrendszer!!!!!:D:D meg egy pofás szárnyat is sikerült kerittenem rá:D Hamarosan képeket is töltök fel!!!! Sziasztok:D
Vissza az elejére
ZL Gergow
2009 március 15 vasárnap - 09:32:23
Logan 1.4MPi Ambiance

Regisztrált tag #887
Regisztrált: 2007 október 11 csütörtök - 17:55:48

Üzenetek: 1250
Feltölteni ide nem tudsz, de ha elküldöd Indy-nek, vagy valamelyik képfeltöltő oldalra felrakod és belinkeled az is jó. A képeket meg kíváncsian várjuk!

[ Módosítva 2009 március 16 hétfő - 09:38:11 ]
Vissza az elejére
tomek21
2009 március 15 vasárnap - 19:41:00
Vendég

Értem!!! Kössz a segitséget!! még uj vagyok az oldalon:P
Vissza az elejére
Kovy
2009 szeptember 03 csütörtök - 23:07:33
Kovy

Regisztrált tag #1115
Regisztrált: 2008 szeptember 28 vasárnap - 16:23:49

Üzenetek: 2
Mivel a román loganklub oldalon csak felhasználok tekinthetik meg az oldalt így most én egy kis segitseggel jövök a magyar klubtagoknak.
Létrehoztam egy felhasználót. Még nem aktiv de remélem mihamarább aktivaáják- felhasználónév (nume utilizator) Daciaklub.hu mig a jelszo (parola) loganklub . Ezzel majd meglehet tekinteni minden hasonlo hivatkozast. Akinek jol megy az angol az nyugodtan cseveghet az angol sarokban.
Vissza az elejére
kectam
2009 szeptember 04 péntek - 12:27:49
Vendég

Köszönjük szépen, szerintem sokan fognak vele élni
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF